Agniejkowe Klimaty to podróż w głąb mojego życia, życia które tak naprawdę się zaczyna, o jakim marzyłam i za jakim tęskniłam. Stworzyłam swoje Klimaty, odnalazłam szczęście, przestałam marzyć i wzięłam się za ich urzeczywistnianie! Światłem mojej podróży jest Piotr dzięki, któremu złapałam wiatr w żagle. Nie mogę zapewnić Was jak długa będzie ta podróż, w jakie miejsca dotrzemy, co zobaczycie i czy pogoda zawsze dopisze. Świadomi bądź mniej świadomi staniecie się towarzyszami mojej podróży.

piątek, 19 lipca 2013

Notebook.
Witajcie drodzy podczytywacze:)


Dziś z rana i na szybko. Chcę namówić Was wszystkich do obejrzenia filmu, który będzie dziś o godz. 20.00 na kalnale TVN.


Tak na zachętę zdjęcia głównych bohaterów dzisiejszego filmowego dzieła!


 
 
Tytułowy "Pamiętnik" to historia pewnej miłości, która rozkwitła na początku lat 40 gdzieś w Karolinie Północnej. Duke (James Garner) odczytuje ją  starej kobiecie cierpiącej na chorobę Alzheimera (w tej roli Gena Rowlands). Dzięki sile uczucia przeżywa na nowo cudowne chwile swojej wielkiej miłości. Przypomina sobie, kiedy po raz pierwszy zobaczył Allie Nelson (Rachel McAdams) - ich spotkania, wspólne wakacje i trudny okres rozstania, gdy zniknęła z jego życia na  siedem lat. Cała historia spowita jest emocjami tych dwojga ludzi oraz przeciwnościami jakie goszczą na ich drodze życia.
 
 
 
 
 
 

"Pamiętnik" jest ekranizacją bestsellerowej powieści Nicholasa Sparksa.
Film piękny, który miałam okazję przez przypadek kiedyś obejrzeć. Do dziś gości w moim sercu.
Zachęcam, znajdźcie czas i obejrzyjcie  tę piękną ekranizację historii dwojga ludzi i ich miłości.
Pomimo wszelkich przeciwności jakie stawia mi los, ostatnimi czasy mam problemy ze zdrowiem i ciągłe wizyty w szpitalu. Dziś znajdę czas na oderwanie się od problemów i na pewno zasiądę przed telewizorem.


Do wieczora. Pa!4 komentarze:

  1. Hej:) oglądałam nie po raz pierwszy ten film i zawsze wzrusza mnie do łez:) ale warto go oglądać!Pozdrawiam Ala

    OdpowiedzUsuń
  2. bardzo lubię ten film zawsze jak go oglądam to się wzruszam :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Oglądałam, rewelacyjny film, bardzo poruszający.

    OdpowiedzUsuń