Agniejkowe Klimaty to podróż w głąb mojego życia, życia które tak naprawdę się zaczyna, o jakim marzyłam i za jakim tęskniłam. Stworzyłam swoje Klimaty, odnalazłam szczęście, przestałam marzyć i wzięłam się za ich urzeczywistnianie! Światłem mojej podróży jest Piotr dzięki, któremu złapałam wiatr w żagle. Nie mogę zapewnić Was jak długa będzie ta podróż, w jakie miejsca dotrzemy, co zobaczycie i czy pogoda zawsze dopisze. Świadomi bądź mniej świadomi staniecie się towarzyszami mojej podróży.

sobota, 8 marca 2014

Damą być!

Witajcie!
Ostatnio rzadziej piszę i fotografuję . No cóż...pęd życia, praca, praca, praca. Ale uwierzcie jestem na bieżąco. Odwiedzam blogowy świat, czytam oglądam i podziwiam. Cieszy mnie też to, iż wiele z Was Piękne Zdolne Panie coraz częściej widzę w prasie. To wielki zaszczyt móc podziwiać Wasze zdolności sukcesy i pasje. I tak trzymajcie!      A przy okazji Naszego święta życzę choć chwileczki wytchnienia i oby Każda z Was mogła poleniuchować i odpocząć, tak zwyczajnie poleżeć i nie robić nic:)


 
 
 
 
 Damskie gadżety zakupiłam w ubiegłym roku na jednym z łódzkich pchlich targów.    Pan sprzedający był nieugięty co do ceny! Jak targ to wypada się targować, zrobiłam dwa podejścia i dwie rundy szukając podobnego kompletu. Nie mogłam przejść obojętnie, często tak mam i zakupiłam. I mam na swojej toaletce upragniony komplecik. Kwiaty wyszywane na jedwabiu oprawione w złotą rękojeść o tak, tak wszystko to co Kobietki lubią najbardziej ha, ha. To tyle na dziś damskich opowieści i plotek.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
To dedykacja ode mnie dla Was. 
Miłego świętowania :)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2 komentarze:

  1. Bywaj częściej moja Droga:) Piękne gadżety kobiece:) Wszystkiego naj:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudeńka kobiece...piękne :)Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń